Ergonomie- en marktexperts, softwareontwikkelaars & ingenieurs

Ons team van specialisten ontwikkelt en verkoopt allerlei Body Scanning CRM toepassingen met innovatieve ideeën en vooral met veel enthousiasme. Wij beantwoorden graag uw vragen.

Andreas Schuwirth, Dipl. Ing.
Concept, workshop, ontwikkeling & presentatie
Andreas@xxpo.de

Pascal Papendorp, Dipl. Oec.
Concept, autoexpert, marketing & sales
Pascal@xxpo.de

Martina Schuwirth, Dipl. Betriebswirtin
Events, sales duitstalig gebied
Martina@xxpo.de

Oliver Schauer, Dipl. Ing.
Constructeur & CAD expert
Oliver@xxpo.de

Suzanne Papendorp
Office Management, international sales
Suzanne@xxpo.de

Thomas Winzig
IT-ontwikkeling & technisch assistent
Thomas@xxpo.de

Dennis Bamberg
IT-assistent, dealer-support
Dennis@xxpo.de

Stefan Bok

Support und Verkauf Holland

Tanja Keuch
Office-assistent, dealer support
Tanja@xxpo.de

Nancy Müller-Brück
Office-assistent
Nancy@xxpo.de